• rodice a deti

Více z oddílu

Kapacity dětí v oddlílech Rodiče a děti jsou naplněny. Oddíly nové členy nepřijímají.

Podívejte se do galerie, jak nám v hodině RaD padal sníh přímo v tělocvičně. Odkaz do galerie zde.

V odkazu níže jsou Vám k dispozici básničky z hodin Rodičů a dětí nebo Předškoláků.

Básničky RaD PD

Zápis do oddílu Rodiče a děti probíhá jedenkrát ročně. Během měsíce srpna Sokolská všestrannost,uveřejní počet volných míst v daných hodinách. Dále uveřejní den a čas zápisu. K zápisu je nutné se osobně dostavit. Do oddílu se přihlásí nejen dítě, ale i rodič, který se svým dítětem bude aktivně chodit cvičit.

Informace o zápisu a počtu volných míst budou uveřejněny na hlavní stránce.

Další informace naleznete v sekci PRO ČLENY. Členské je pevně dané, oddílové v případě nového člena je vypočteno za období od zápisu do konce aktuálního roku.