• rodice a deti

Více z oddílu

Rodiče a děti ( datum narození 09/2018 – 4 roky ) – zahájení cvičení v pondělí  5.10.2020

I. oddíl:  pondělí 11:00 – 12:00 – lze přijmout 15 dětí s doprovodem

II. oddíl:  pondělí 16:30 – 17:30 - oddíl obsazen, nepřijímá

III. oddíl: úterý 11:00 – 12:00  -  lze přijmout 15 dětí s doprovodem

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci se zápis uskuteční pomocí e-mailu dne 29. 9. 2020.

Do oddílu PD automaticky přecházejí děti z oddílu Rodiče a děti, které dosáhly věku 4 let.

Zápis nových členů do oddílu RaD bude uskutečněn koncem září.

Termín zápisu a počet nových členů do jednotlivých skupin, které lze z kapacitních důvodů přijmout,bude uveřejněn v pondělí 21.9.2020.

Cvičení bude zahájeno v pondělí 5.října 2020 v 11.00 pokud to epidemiologická situace dovolí.

Podívejte se do galerie, jak nám v hodině RaD padal sníh přímo v tělocvičně. Odkaz do galerie zde.

V odkazu níže jsou Vám k dispozici básničky z hodin Rodičů a dětí nebo Předškoláků.

Básničky RaD PD

Zápis do oddílu Rodiče a děti probíhá jedenkrát ročně. Během měsíce srpna Sokolská všestrannost,uveřejní počet volných míst v daných hodinách. Dále uveřejní den a čas zápisu. K zápisu je nutné se osobně dostavit. Do oddílu se přihlásí nejen dítě, ale i rodič, který se svým dítětem bude aktivně chodit cvičit.

Informace o zápisu a počtu volných míst budou uveřejněny na hlavní stránce.

Další informace naleznete v sekci PRO ČLENY. Členské je pevně dané, oddílové v případě nového člena je vypočteno za období od zápisu do konce aktuálního roku.