• gymnastika

Oddíl sportovní gymnastiky pořádá v září 2019 nábor nových děvčat do gymnastické přípravky.

• Nábor bude probíhat ve středu 18. září od 15 hodin.
  • pro děvčata ve věku 5-7 let (ročníky narození 2012-2014)
  • všeobecná průprava zaměřená na rozvoj koordinace pohybů, síly, obratnosti a rychlosti, tj. průprava pro další, i negymnastické sporty

Oddíl sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Dejvice I. existuje ve své dnešní podobě od počátku 70. let 20. století a dnes se věnuje výhradně ženské sportovní gymnastice. V oddíle trénují děvčata ve věku 5-15 let pod vedením zkušených kvalifikovaných trenérů, z nichž někteří pamatují úplné začátky oddílu. Oddíl je veden v přátelském duchu tak, aby vedle výkonnostní gymnastiky byl podpořen i sportovní a osobní rozvoj našich gymnastek. A to jak v rámci pravidelných tréninků a gymnastických soutěží, tak třeba na letním a zimním soustředění.

Podrobnosti Vám rády zodpoví: Karolina Schwarzová, 608 582 402, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Lucie Pracnová, 605 338 925, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Další informace naleznete dál v článku.