default_mobilelogo

Oddíly - Velký sál

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:30
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
Zdravotní cvičení
Riverside
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
Speciální škola
11:00
Rodiče a děti
Rodiče a děti
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
MŠ - Global Minded
12:45
13:00
MŠ - Zeměkvítek
13:15
13:30
MŠ - Green Tree Presschool
13:45
14:00
Speciální škola
MŠ - Bumble Bee
14:15
14:30
Tenis
14:45
15:00
Sportovní gymnastika
Dům dětí a mládeže
Sportovní gymnastika
15:15
15:30
15:45
16:00
Sportovní gymnastika
16:15
16:30
Rodiče a děti
Předškoláci
Předškoláci
Odbíjená
16:45
17:00
17:15
17:30
Mladší žákyně
Mladší žáci
Mladší žákyně
Mladší žáci
17:45
18:00
18:15
18:30
Starší žákyně
Starší žáci
Starší žákyně
Starší žáci
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
Muži
Muži
20:00
Ženy Bodyform
Ženy Bodyform
Sportovní gymnastika
Cvičitelé
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Pondělí

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 09:00
  • Zdravotní cvičení
    09:00 - 11:00
  • Rodiče a děti
    11:00 - 12:00
  • MŠ - Green Tree Presschool
    13:30 - 14:30
  • Sportovní gymnastika
    15:00 - 16:30
  • Rodiče a děti
    16:30 - 17:30
  • Mladší žákyně
    17:30 - 18:30
  • Starší žákyně
    18:30 - 20:00
  • Ženy Bodyform
    20:00 - 21:00

Úterý

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 10:30
  • Rodiče a děti
    11:00 - 12:00
  • Speciální škola
    14:00 - 15:00
  • Předškoláci
    16:30 - 17:30
  • Mladší žáci
    17:30 - 18:30
  • Starší žáci
    18:30 - 19:45
  • Muži
    19:45 - 21:00

Středa

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 09:00
  • Riverside
    09:00 - 10:00
  • Speciální škola
    10:45 - 12:00
  • MŠ - Zeměkvítek
    13:00 - 14:00
  • MŠ - Bumble Bee
    14:00 - 15:00
  • Sportovní gymnastika
    16:00 - 17:30
  • Mladší žákyně
    17:30 - 18:30
  • Starší žákyně
    18:30 - 20:00
  • Ženy Bodyform
    20:00 - 21:00

Čtvrtek

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 13:30
  • Dům dětí a mládeže
    15:00 - 16:30
  • Předškoláci
    16:30 - 17:30
  • Mladší žáci
    17:30 - 18:30
  • Starší žáci
    18:30 - 19:45
  • Muži
    19:45 - 21:00

Pátek

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 10:30
  • MŠ - Global Minded
    12:30 - 14:00
  • Sportovní gymnastika
    15:00 - 18:00
  • Sportovní gymnastika
    20:00 - 21:00

Sobota

  • Tenis
    14:30 - 16:00
  • Odbíjená
    16:30 - 18:30

Neděle

  • Cvičitelé
    20:00 - 21:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:30
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
Oděvní průmyslovka
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15

Pondělí

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 09:00

Úterý

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 10:30

Středa

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 09:00

Čtvrtek

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 13:30

Pátek

  • Oděvní průmyslovka
    07:30 - 10:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11:00
Rodiče a děti
Rodiče a děti
11:15
11:30
11:45
16:30
Rodiče a děti
16:45
17:00
17:15

Pondělí

  • Rodiče a děti
    11:00 - 12:00
  • Rodiče a děti
    16:30 - 17:30

Úterý

  • Rodiče a děti
    11:00 - 12:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
Zdravotní cvičení
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45

Pondělí

  • Zdravotní cvičení
    09:00 - 11:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
Sportovní gymnastika
Sportovní gymnastika
15:15
15:30
15:45
16:00
Sportovní gymnastika
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
20:00
Sportovní gymnastika
20:15
20:30
20:45

Pondělí

  • Sportovní gymnastika
    15:00 - 16:30

Středa

  • Sportovní gymnastika
    16:00 - 17:30

Pátek

  • Sportovní gymnastika
    15:00 - 18:00
  • Sportovní gymnastika
    20:00 - 21:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:30
Mladší žákyně
Mladší žákyně
17:45
18:00
18:15

Pondělí

  • Mladší žákyně
    17:30 - 18:30

Středa

  • Mladší žákyně
    17:30 - 18:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
20:00
Ženy Bodyform
Ženy Bodyform
20:15
20:30
20:45

Pondělí

  • Ženy Bodyform
    20:00 - 21:00

Středa

  • Ženy Bodyform
    20:00 - 21:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:45
Speciální škola
11:00
11:15
11:30
11:45
14:00
Speciální škola
14:15
14:30
14:45

Úterý

  • Speciální škola
    14:00 - 15:00

Středa

  • Speciální škola
    10:45 - 12:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:30
Předškoláci
Předškoláci
16:45
17:00
17:15

Úterý

  • Předškoláci
    16:30 - 17:30

Čtvrtek

  • Předškoláci
    16:30 - 17:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:30
Mladší žáci
Mladší žáci
17:45
18:00
18:15

Úterý

  • Mladší žáci
    17:30 - 18:30

Čtvrtek

  • Mladší žáci
    17:30 - 18:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:45
Muži
Muži
20:00
20:15
20:30
20:45

Úterý

  • Muži
    19:45 - 21:00

Čtvrtek

  • Muži
    19:45 - 21:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
Dům dětí a mládeže
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15

Čtvrtek

  • Dům dětí a mládeže
    15:00 - 16:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:30
Tenis
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45

Sobota

  • Tenis
    14:30 - 16:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:30
Odbíjená
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15

Sobota

  • Odbíjená
    16:30 - 18:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
20:00
Cvičitelé
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Neděle

  • Cvičitelé
    20:00 - 21:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:30
Starší žákyně
Starší žákyně
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

Pondělí

  • Starší žákyně
    18:30 - 20:00

Středa

  • Starší žákyně
    18:30 - 20:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13:30
MŠ - Green Tree Presschool
13:45
14:00
14:15

Pondělí

  • MŠ - Green Tree Presschool
    13:30 - 14:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:30
Starší žáci
Starší žáci
18:45
19:00
19:15
19:30

Úterý

  • Starší žáci
    18:30 - 19:45

Čtvrtek

  • Starší žáci
    18:30 - 19:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09:00
Riverside
09:15
09:30
09:45

Středa

  • Riverside
    09:00 - 10:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13:00
MŠ - Zeměkvítek
13:15
13:30
13:45

Středa

  • MŠ - Zeměkvítek
    13:00 - 14:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
14:00
MŠ - Bumble Bee
14:15
14:30
14:45

Středa

  • MŠ - Bumble Bee
    14:00 - 15:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
12:30
MŠ - Global Minded
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45

Pátek

  • MŠ - Global Minded
    12:30 - 14:00

Oddíly všestrannosti

Ostatní oddíly

Odkazy