Poskytování informací

V případě dotazů nás můžete kontaktovat

na e-mailu info@sokoldejvice.cz

nebo v úředních hodinách tajemnice

na telefonním čísle 224 313 820.

Tajemnice:

Po: 07:30 – 09:00
St: 13:00 – 15:00

Ekonomka:

Út: 16:30 – 18:30

Pokladna:

Září, říjen, únor, březen:

Po a Út: 16:00 – 19:00

V ostatních měsících bude pokladna otevřena vždy první pondělí v měsíci od 17:00 do 18:00 hodin.

Pronájmy

Tenisové kurty

Glinkova 23, Praha 6, 160 00

Květen – Říjen

bližší informace zde

Sokolovna

(Velký sál / Malý sál / Předsálí)

Bubenečská 4, Praha 6, 160 00

Září - Červen

bližší informace zde

Interní sekce

Po vyhodnocení testovací fáze a drobných úpravách platebního systému mohou členové většiny oddílů Sokolské všestrannosti a Sportovní gymnastiky platit členské a oddílové příspěvky opět přes Internet. Pouze noví členové musí zaplatit příspěvky spolu s vyplněním přihlášky v pokladně.

Vše by mělo fungovat intuitivně. Do platební brány se dostanete přes tlačítko v horním menu „Platba příspěvků“. Pro samotnou platbu je potřeba znát identifikační číslo člena (ID) a zadat e-mail, na který Vám bude doručeno potvrzení o platbě. Pokud ID člena neznáte (v budoucnu bude sdělováno při zápisu), zjistíte ho z první obrazovky platební brány po zadání jména, příjmení a datumu narození. Můžete volit ze dvou platebních metod – platby kartou a bankovním převodem. Pozornost věnujte zejména souhrnu informací pro platbu na Objednávce (3. obrazovka v platební bráně). Pokud některá z uvedených informací na Objednávce není pravdivá, platbu neprovádějte a kontaktujte paní pokladní na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která zajistí nápravu. Po realizaci platby obdržíte na e-mailovou adresu potvrzení o platbě, které si pečlivě uschovejte. Toto potvrzení bude sloužit zároveň jako doklad o zaplacení příslušných příspěvků. Seznam konkrétních oddílů, u kterých je umožněno v 2. fázi platit přes Internet, naleznete v obchodních podmínkách na první stránce platební brány.